img

YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU

Trend Gayrimenkulspor Kulübünün yeni başkanı Emre Arıkan oldu. Emar Grup ve Emtaş Mühendislik sahibi olan genç iş adamı Emre Arıkan’ın yönetim kurulu üyeleri de belirlendi.

Kayseri Süper Amatör Küme ekiplerinden Trend Gayrimenkulspor’da geçtiğimiz gün yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonrası yeni başkan belli oldu. Trend Gayrimenkulspor Kulübünün yeni başkanı EMAR GRUP- EMTAŞ Mühendislik Sahibi Emre Arıkan oldu. Genç iş adamı bundan sonraki süreçte takımın yeni başkanı olurken, yönetimim kurulunda ise spora hizmet veren isimler yer aldı.

Kayseri Süper Amatör Küme ekiplerinden Trend Gayrimenkulspor Kulübünde yapılan Olağanüstü Genel Kurulu sonrası yeni yönetim belli oldu.  Emre Arıkan’ın başkanlığındaki Trend Gayrimenkulspor Kulübünde Oğulcan Karahan, Sinan Koçyiğit, Emre Aksoy, Emrah Arıkan, Mustafa Ulusoy, ve Önder Aslantaş yer aldı.  Denetim Kurulu asıl üyeleri ise Yunus Eren, Engin Yakut ve Ömer Karaca oldu.  Yönetim Kuurlu yedek üyeleri ise, Mahmut Koçyiğit, Erol Yücel, Mustafa Deveci, Mustafa Okumuş, Halis Barbaros, Arif Bayram Pekel ve Süleyman  Çevik olurken, Denetim Kurulu yedek  üyeleri ise, Onur Recep Çopur, Yavuz Özbey ve Ercan Özbey…

emar grup

Copyright © 2020 emargrup.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır. Adlive